Udržitelnost

 

V době, kdy změna klimatu, znečištění plasty a špatné pracovní podmínky ohrožují náš svět, je prvořadé, abychom všichni uznali svou odpovědnost a aktivně pracovali na dosažení pozitivní změny.

Naše oblečení je vyrobeno z kvalitních materiálů s důrazem na trvanlivost. Věříme, že každý kus by měl být nošen po mnoho let, ať už v posilovně, doma nebo na ulici. Chceme minimalizovat textilní odpad a zároveň Vám poskytnout kvalitní oblečení - pravý opak fast fashion.

 

Výběr obalů šetrný k životnímu prostředí    

Benutzerdefiniertes_Format_7
 
 
 
Úspěšně jsme nahradili tradiční plastové obaly používané standartně na oblečení udržitelnými recyklovanými mikrosáčky z netkané textilie. S hrdostí oznamujeme, že 95 % našich výrobních produktů je v současné době baleno do těchto ekologických sáčků.
 
 
 
Tato změna je významným krokem k udržitelnosti a demonstruje náš závazek k postupům šetrným k životnímu prostředí. Použití mikro netkaných recyklovaných sáčků nám umožňuje výrazně omezit používání jednorázových plastů a podporovat používání recyklovaných materiálů.
 
 
 
Naše udržitelné recyklované mikro netkané tašky jsou vhodné nejen jako obalové řešení, ale jsou také ideální jako opakovaně použitelné nákupní tašky při nákupu. 
 
 

Benutzerdefiniertes_Format_1_a10fb06b-81b6-4396-bc83-387e059c1c70 Benutzerdefiniertes_Format_2_cadcf2c7-b9db-49c8-ab6b-498d0309fc5c